Autor Wątek: Jak na imię ta dziewczyna ma 2016  (Przeczytany 1866 razy)

Wrzesień 07, 2016, 06:59:27 pm
Przeczytany 1866 razy

Karol78

• *
  • Information
  • Newbie
Jak na imię ta dziewczyna ma - utwór utrzymany w tradycji rockefeller'owskiej należy do moich ulubionych od pana Marcina ;) Poprzednia wersja świetna, bogato zaaranżowana - można wręcz odnieść wrażenie, że nie poradzono sobie do końca w trakcie miksu z separacją poszczególnych instrumentów przez co całość się nieco "zlewa". Aranżacja w nowej wersji natomiast... jest godna oryginału. Uwspółcześniona, inna niż w oryginale, ale nie przekombinowana, Emil Jeleń świetnie się pod tym względem spisał. Ciekawe są również wstawki wokalne ("ooo") - od razu przypomina mi się podobna zabawa z głosem Pawła Kucharskiego w piosenkach TOP ONE ;) Przyczepię się jednak do samej produkcji wokalu - na moje ucho przesadzono nieco z de-esserem - s-ki i inne "szelesty" momentami są zbyt ciche, przez co wokal odrobinkę sepleni, a samo brzmienie jest zbyt "nosowe", ale może się czepiam ;)
Podsumowując, jestem na tak, wersja naprawdę udana - tak powinno odświeżać się stare hity. Mam też nadzieję, iż na nowej płycie znajdzie się kilka utworów nowocześnie rozmawiających ;). Życzę panu Marcinowi sukcesów z nowym klipem, a innych zapraszam do dyskusji (o ile tu ktoś jeszcze zagląda).

There are no comments for this topic. Do you want to be the first?