Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Forum / Jak na imię ta dziewczyna ma 2016
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Karol78 dnia Wrzesień 07, 2016, 06:59:27 pm »
Jak na imię ta dziewczyna ma - utwór utrzymany w tradycji rockefeller'owskiej należy do moich ulubionych od pana Marcina ;) Poprzednia wersja świetna, bogato zaaranżowana - można wręcz odnieść wrażenie, że nie poradzono sobie do końca w trakcie miksu z separacją poszczególnych instrumentów przez co całość się nieco "zlewa". Aranżacja w nowej wersji natomiast... jest godna oryginału. Uwspółcześniona, inna niż w oryginale, ale nie przekombinowana, Emil Jeleń świetnie się pod tym względem spisał. Ciekawe są również wstawki wokalne ("ooo") - od razu przypomina mi się podobna zabawa z głosem Pawła Kucharskiego w piosenkach TOP ONE ;) Przyczepię się jednak do samej produkcji wokalu - na moje ucho przesadzono nieco z de-esserem - s-ki i inne "szelesty" momentami są zbyt ciche, przez co wokal odrobinkę sepleni, a samo brzmienie jest zbyt "nosowe", ale może się czepiam ;)
Podsumowując, jestem na tak, wersja naprawdę udana - tak powinno odświeżać się stare hity. Mam też nadzieję, iż na nowej płycie znajdzie się kilka utworów nowocześnie rozmawiających ;). Życzę panu Marcinowi sukcesów z nowym klipem, a innych zapraszam do dyskusji (o ile tu ktoś jeszcze zagląda).
2
Forum / Odp: TAK SIĘ BAWI SZLACHTA
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marcin Siegieńczuk dnia Marzec 25, 2016, 12:17:59 am »
Dziękuję Karolu za opinię. Czekam na kolejne ;) .
3
Forum / TAK SIĘ BAWI SZLACHTA
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Karol78 dnia Marzec 17, 2016, 08:23:31 pm »
 :D Sympatyczna piosenka. Na uwagę zasługuje refren (przebojowy, łatwo się go zapamiętuje) oraz aranżacja (bardzo podobają mi się te typowo klubowe wstawki, które ciekawie kontrastują z nieco biesiadnym charakterem samej kompozycji). Jedyne co bym zmienił to ostatni refren pojawiający się po rapowanym fragmencie podciągnąłbym o półton wyżej aby nieco urozmaicić końcówkę ;). Ogólnie utwór na plus. Życzę autorowi sukcesów na listach. A jakie są odczucia innych po premierze nowego singla? Zapraszam do dyskusji :).
4
Forum / Facebook
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nati57 dnia Wrzesień 25, 2015, 08:56:44 pm »
Zapraszam wszystkich fanów Marcina na moją stronkę na fb związaną z Marcinem ;-)
https://www.facebook.com/groups/1667475670164149/
5
Forum / Odp: Będziesz moooooooja - NOWOŚĆ
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nati57 dnia Wrzesień 20, 2015, 10:36:13 pm »
Według mnie Marcin dobrze zrobił pisząc taką piosenkę. Pamiętam jak kiedyś w wywiadzie mówił że by chętnie cały czas tworzył piosenki o miłości ale media by tego nie brały pod uwagę bo wiadomo że teraz piosenki im gorsze tym większą robią karierę. Mnie osobiście piosenka ,, Będziesz moja" bardzo się podoba :-)
6
Forum / Odp: Będziesz moooooooja - NOWOŚĆ
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pawelmail200 dnia Wrzesień 20, 2015, 09:49:41 pm »
Jak dla mnie ...nie jest to piosenka na poziomie Marcina - który zawsze zawieszał poprzeczkę sobie bardzo wysoko i wyróżniał się z reszty "zespołów" DP ,ale nie mam pretensji... po prostu DP zrobiło się lekkie i im głupszy tekst i melodia tym ma lepsze branie w środowisku tego gatunku muzycznego... Cyt."Taka jakość jaka cena" .
7
Forum / Będziesz moooooooja - NOWOŚĆ
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Karol78 dnia Wrzesień 20, 2015, 07:16:38 pm »
Kilka dni temu świat ujrzało najnowsze "dziecię" Marcina. Pozwolę sobie z tej okazji wyrazić opinię odnośnie utworu. Piosenka ma prosty refren, który łatwo zapada w pamięć. Ma to swoje plusy ujemne jak i plusy dodatnie. Na plus wychodzi łatwa przyswajalność - czyli cecha rasowego przeboju, jednak w moim odczuciu (to już do minusów) refren ociera się o trywialność i z jednej strony nie będzie wielkim zaskoczeniem jeżeli zaczniecie refren nucić np. przy sprzątaniu, to jednak podczas przesłuchiwania numeru może pojawić się coś w rodzaju... irytacji ;).
Zwrotki zostały zrobione ciekawie - melodia współgra z dosyć jak na ten rodzaj muzyki wysublimowanym tekstem. Jednocześnie sposób pisania - nie do podrobienia - typowy Siegieńczuk ;). Jest też pewna rzecz - wokal w zwrotkach oraz w "mostku" do ostatniego refrenu momentami zupełnie barwowo nie przypomina Marcina. Panie Marcinie, i jak się pan z tego wytłumaczy (niektórzy na YouTube piszą, że to nie pan wykonywał te fragmenty :D)?

Ogólnie piosenka ma szanse stać się przebojem (aż nadto chwytliwy refren, kontynuacja "letnich" rytmów). Co do teledysku nie wypowiem się - totalnie się nie w moim guście (jedyny teledysk tego typu, który mi się podoba to DJ Wituś - On Zimny 2000). A jakie wy macie zdanie na temat nowej produkcji? Zapraszam do dyskusji :)

A swoją drogą panie Marcinie - wokal w wokalizach na końcu bez obciachu "wtjunowany" ;)
8
Forum / Odp: Zlot Fanów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nati57 dnia Wrzesień 17, 2015, 07:18:12 pm »
Może kiedyś uda nam się w końcu spotkać. Miejmy taką nadzieje  ;)
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Daras dnia Wrzesień 17, 2015, 06:51:07 pm »
Tak jak piszesz...
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pawelmail200 dnia Wrzesień 16, 2015, 10:26:36 pm »
Minęło 2 tygodnie...chetnych brak jak i brak odpowiedz bohatera watku... sadze ,ze watek mozna zakonczyc .:(
Strony: [1] 2 3 ... 10