Autor Wątek: Disco polo - czy to właściwy kierunek?  (Przeczytany 1798 razy)

Styczeń 16, 2014, 02:58:57 pm
Przeczytany 1798 razy

finek

• *
  • Information
  • Newbie
    • finek.pl - blog finansowy
Panie Marcinie, wiem, że jest Pan zwolennikiem starego nurtu disco polo i z lekką pogardą odnosi się Pan do tych wszystkich bujaj itd. ale czy nie uważa Pan, że ciężko jest młodym wykonawcom zaznaczyć swoją obecność śpiewając nazwijmy to "normalne" disco polo? Obecnie disco polo bardzo mocno miesza się z dance, czy będzie Pan chciał pójść w tym kierunku? Czy utwór Kręć tyłkiem nie jest czasami próbą zdobycia fanów tych trochę młodszych?

Styczeń 16, 2014, 07:06:31 pm
Odpowiedź #1

Marcin Siegieńczuk

• Information
  • Jr. Member
  • Administrator
Śpiewaj po prostu tak jak czujesz i to co czujesz.

Styczeń 16, 2014, 09:07:12 pm
Odpowiedź #2

Daras

• *
  • Information
  • Newbie
    • Moje Konto na youtube
Dokładnie!  ;D

odważę się powiedzieć że pan Marcin stworzył swój własny podgatunek Disco Polo ;)

Pewnie dlatego stałem się pana fanem, bo w pana piosenkach nie widać czegoś "na pokaz"   ;D

Żeby taki był każdy wykonawca Disco!  :D

Styczeń 17, 2014, 12:19:08 pm
Odpowiedź #3

finek

• *
  • Information
  • Newbie
Nie no wszystko fajnie, tylko że widzę po młodych zespołach grających "normalne" disco, że ciężko jest im się przebić, stąd moim zdaniem wiele zespołów zmierza w kierunku śpiewania o laskach, imprezach, bujaniu itd. bo to jest obecnie popularne (analizując wyświetlenia na youtube, to co puszcza polotv itd.) Czy pozostanie Pan wierny, jak to kolega napisał wyżej, swojemu "podgatunkowi" disco polo?

Styczeń 17, 2014, 09:21:17 pm
Odpowiedź #4

Marcin Siegieńczuk

• Information
  • Jr. Member
  • Administrator
Jeśli będą osoby, które chcą mnie słuchać pozostanę wierny swemu klimatowi piosenek. Tylko jaki to klimat?

Styczeń 17, 2014, 11:00:48 pm
Odpowiedź #5

jarmek123

• Gość
Pozwolę sobie odpowiedzieć na pana pytanie jaki to klimat ??
ja odpowiem tak :

to klimat  POLO ŁAGODNO DISCOWY

dlaczego łagodny ? Ballady i pan nie wydurnia się jak niektórzy w disco pisząc teksty i śpiewając o dup.. marynie   :)

czemu polowy czasem pańskie piosenki klimatem sięgają do lat 90 np.baby nie przegadasz,traktor (w pewnym stopniu ;) )
 czemu discowy ?? bo tworzy pan piosenki bardziej  rytmiczne np. dobry dj ,sąsiadka, Nie ma lipy )hardocowo jest) , albo druga wersja nie ma lipy (brava dla dj),gdzie strona tam żona,płacz pozbądź się łez,jedna noc to za mało, :)

Styczeń 18, 2014, 12:49:16 pm
Odpowiedź #6

finek

• *
  • Information
  • Newbie
Panie Marcinie, ja osobiście doceniam Pana teksty, są raczej popowe niż disco polowe, mam tu na myśli te wolniejsze piosenki, ale nie ukrywajmy, popularność zdobył Pan dzięki piosenkom: Ciało do ciała, Sąsiadka, Kochaś - te piosenki znają wszyscy. Podobnie jest z pozostałymi artystami na rynku disco polo. Mają swoje "Sąsiadki" i na nich opierają swoją popularność.

Styczeń 19, 2014, 02:13:42 pm
Odpowiedź #7

Marcin Siegieńczuk

• Information
  • Jr. Member
  • Administrator
Nie pozostaje mi nic innego jak dalej robić to co robię i nie oglądać się na innych.  8)