Autor Wątek: Tytuł nowej płyty  (Przeczytany 3660 razy)

Marzec 18, 2014, 07:38:25 am
Przeczytany 3660 razy

Marcin Siegieńczuk

• Information
  • Jr. Member
  • Administrator
Witam Was moi forumowicze. Mam małe pytanko. Jaki tytuł powinna mieć nowa płyta? GRANDES COJONES czy YABADABADOO ?

Marzec 18, 2014, 04:15:01 pm
Odpowiedź #1

Dominik

• *
  • Information
  • Newbie
Witam wydaje mi się ,że nowa płyta powinna nosić nazwę utworu poważnego  ,,normalnego' a nie  piosenki z,, jajem'' ;) na którą patrzymy  z przymrużeniem oka  ale to jest tylko moje zdanie.  Marcin może byś uchylił rąbka tajemnicy i napisałbyś tytuł piosenek jakie znajdą się na krążku :)pozdrawiam

Marzec 18, 2014, 05:04:35 pm
Odpowiedź #2

Beata z Elbląga

• *
  • Information
  • Newbie
Pomysły Marcina prawie zawsze były niecodzienne, nietypowe i wymagające od słuchacza pewnej otwartości ;) Stąd płyta zatytułowana Grande cojones czy Yabadabadoo może okazać się totalnym strzałem w 10...niby każdy wie o co chodzi, ale jakoś ciężko to zdefiniować :)
Jeśli chodzi o tytuł krążka, to obstawiam-Yabadabadoo...w roli Fred'a nieco bardziej do mnie przemawiasz  ;D

Marzec 18, 2014, 11:53:22 pm
Odpowiedź #3

Nati57

• *
  • Information
  • Newbie
Według mnie płyta powinna mieć tytuł Grande Cojones chociaż jabadabadoo bardziej mi wpadła w ucho  ;)

Marzec 19, 2014, 09:35:47 am
Odpowiedź #4

Sybi

• *
  • Information
  • Newbie
Moim zdaniem Yabadabadooo. "Grande Cojones" mogłoby wskazywać, że cała płyta to będą takie właśnie wielkie jaja a przecież na pewno... ;) ... pojawią się na niej propozycje w Twoim "sztandarowym" stylu :)

Marzec 19, 2014, 12:22:45 pm
Odpowiedź #5

Andi

• *
  • Information
  • Newbie
Ja również stawiam na Yabadabadoo gdyz nazwa a co za tym idzie również piosenka bardziej wpada w ucho niz GC. Zreszta pewnie da się to zauważyć na koncertach. Sam wiesz najlepiej jak publicznosc reaguje na ten utwór. Jak to gdzieś pisałeś "jeszcze niezany a już śpiewany". Myślę, że po premierze teledysku wiecej osób bedzie obstawiało Yabadabadoo. Moim zdaniem szykuje się nowy hit i obym się nie mylił.

Marzec 19, 2014, 07:56:25 pm
Odpowiedź #6

pawelmail200

• *
  • Information
  • Newbie
hej .Ja jednak obstawiam na  Yabadabadooo .Grande Cojones ...kojarzy mi się ,że nie będzie to płyta śpiewana po Polsku ,a  w innym języku ... .

Ps.Mała prośba do Marcina ,jeśli jest to możliwe to proszę Marcinie o jakieś dwie Ballady typu : Na własne życzenie bądz Kocham z twoich ust .

« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2014, 08:00:56 pm wysłana przez pawelmail200 »

Marzec 20, 2014, 02:58:04 pm
Odpowiedź #7

Adrian B

• *
  • Information
  • Newbie
"Grande cojones", motywem przewodnim całej płyty jak i utworu, który tę płytę zapowiadał, jest bezsens tekstów w obecnych hitach dp i ukazanie ich w sposób groteskowy. Ja tam głosuję na Grande Cojones

Marzec 20, 2014, 07:50:42 pm
Odpowiedź #8

Daras

• *
  • Information
  • Newbie
    • Moje Konto na youtube
YABADABADOOOOO <3

Piosenka po prostu ZAJ***STA!!!!  8)

I Płyta także powinna nosić tytul Yabadabadoo, ponieważ ten tytuł jest bardziej dźwięczny i zrozumiały  ;D

Ja sam na początku nie wiedziałem co znaczy "Grande Cojones"  ;D

Marzec 21, 2014, 07:25:51 pm
Odpowiedź #9

wojaczek5

• *
  • Information
  • Newbie
Moim zdaniem tytułem płytki powinno być "Grande cojones". Rozumiem, że więkrzości forumowiczów podoba się lepiej piosenka "Yabadabadoo", Ale moim skromnym zdaniem ten tytuł jak na płytkę jest za komiczny. "Grande cojones" brzmi tak fajniej i poważniej (oczywiście po hiszp. po polsku już mniej).Ale to tylko moje skoromne zdanie. W większości siła. Pozdrawiam.

Marzec 23, 2014, 08:31:37 am
Odpowiedź #10

Pattrikos

• *
  • Information
  • Newbie
Proponuję tytuł Grandes Cojones a'la Profesorre Topla Lala :-)

Marzec 26, 2014, 08:49:57 pm
Odpowiedź #11

Marta1996

• *
  • Information
  • Newbie
Zdecydowanie YABADABADOO :D
ponieważ tytuł jak i cała piosenka z teledyskiem Grande Cojones do mnie nie przemawia. Szczerze mówiąc na początku nie rozumialam tego tytułu. To jest tylko moje zdanie a Marcin zrobi jak będzie uważał ;)

Marzec 28, 2014, 08:39:53 pm
Odpowiedź #12

Iwonka

• *
  • Information
  • Newbie
ja oddaję swój głos na "GRANDES COJONES", chociaż widzę, że wolą większości - jak na razie - to nie przejdzie ;)

Marzec 31, 2014, 12:22:01 pm
Odpowiedź #13

kzkwsk

• *
  • Information
  • Newbie
Jeżeli miałbym wybierać z tych dwóch propozycji to jednak bardziej podobałby mi się tytuł "Grande Cojones"
Bardziej jednak zastanawia mnie na jaki wygląd okładki Marcin się tym razem zdecyduje.. bo muszę przyznać że okładka poprzedniej płyty była naprawdę świetna. Bardzo fajnie te zdjęcia wyszły i idealnie odwzorowywały zawartość krążka, Zobaczymy jak będzie w tym przypadku, czy płyta pod tytułem Yabadabadoo z Marcinem FlinstoSiegieńczukiem lub Grande Cojones z Marcinem na kibelku okaże się równie dobra co poprzednie ...

Pozdrowienia :))

Kwiecień 08, 2014, 12:48:05 am
Odpowiedź #14

DPLMusic94

• *
  • Information
  • Newbie
Yabadabadoo :) Zdecydowanie ! :)

Już tylko miesiąc z niewielkim okładem dzieli nas od premiery ;)
Ktoś wyżej wspominał o utworach w klimacie "Kocham z Twoich ust"... TRZY RAZY TAK :D dla takich kompozycji ;) Genialne ! Szkoda że nie było teledysku...