Autor Wątek: Najlepszy Przebój z płyt pt,,przestań kłamać mała'' i ,,kochaś''  (Przeczytany 1313 razy)

Styczeń 02, 2014, 10:31:38 pm
Przeczytany 1313 razy

jarmek123

• Gość
jakim waszym zdaniem jest najlepszy przebój z tych płyt bo moim zdaniem to :

Serce Ci Powie
Tak Jak Ja
Nie chcę Mieć
Bo opisują moją sytuacje już od kilku lat :'(  :'(

i dedykuje te piosenki takiej blondynce z brązowymi oczami która ma teraz 17 lat tak jak ja
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2014, 10:35:36 pm wysłana przez jarmek123 »

Styczeń 02, 2014, 10:38:24 pm
Odpowiedź #1

Marta1996

• *
  • Information
  • Newbie

Styczeń 09, 2014, 09:28:48 pm
Odpowiedź #2

Scorpious

• *
  • Information
  • Newbie
Z plyty Cialo do ciala zdecydowanie pisoenka "Przestan klamac mala" ale w wersji z 2008 roku:)
Z plyty Kochas Marcin idealnie wpasowal sie w moj gust muzyczno tekstowy i oba utowry najbardziej ukochane przeze mnie z tej plyty a takze jedne z najlepszych w calej historii tworczej Marcina maj teledyski. Mowa o piosenkach: ":Czy warto bylo kochac" i "Mlodosc przeminie". Dodatkowo ten drugi utwor ma bardzo ambitny tekst, a to jak na tasmte czasy jak i na to ze zespol tworzylo czterech mlodych chlopakow ktorzy nagrali o czyms innym niz dupy i impreza to zaskoczenie. Dobrze ze teledysk oddaje tresc utworu i nie zostal ani skrzaniony ani nie poszedl w komercje. Przynjamnie moim zdaniem nie poszedl:)

Styczeń 10, 2014, 02:59:54 pm
Odpowiedź #3

Beata z Elbląga

• *
  • Information
  • Newbie
Na tych płytkach wychwyciłam co najmniej kilka piosenek, które trafiły do mojego muzycznego zbioru i do których wracam po dziś dzień  ;) I tak, moim zdecydowanym faworytem, jeśli chodzi o płytę Ciało do ciała jest przepiękny i wyjątkowy utwór- Czas rozstania.
Jeśli natomiast chodzi o krążek Kochaś, moimi zdecydowanymi faworytami są trzy kompozycje: Czy warto było kochać, Nie chcę mieć i Młodość przeminie...te kawałki, jak dla mnie wypadają bardzo dobrze nie tylko na tle tej płyty, ale również na tle całej twórczości  :D