Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Karol78

Strony: [1] 2
1
Forum / Luca Gold Argentina Night Italo Disco 2019
« dnia: Lipiec 11, 2019, 02:01:00 pm »
Witam!

Chciałbym zaprezentować kolejną produkcję w stylu lat 80. Życzę miłego odbioru :)
https://www.youtube.com/watch?v=pAoMabOH7kI

2
Forum / Odp: Italo Disco 2018
« dnia: Marzec 03, 2019, 08:50:48 pm »
Pragnę zaproponować nową piosenkę w stylu Italo Disco. Życzę miłego odbioru :)

https://www.youtube.com/watch?v=s7w_ycQrc58&feature=youtu.be

3
Forum / Italo Disco 2018
« dnia: Sierpień 14, 2018, 01:34:15 pm »
Witajcie!
Kilka lat temu zacząłem hobbystycznie tworzyć muzykę taneczną w stylu lat 80. Chciałbym się z Wami podzielić moją najnowszą piosenką pt. I'll Never Cry In The Night. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego odbioru :)

https://www.youtube.com/watch?v=GKc9JEBDSVU

Jeśli ktoś lubuje się w takich klimatach to zapraszam na nowy fanpage.

https://www.facebook.com/lucagoldofficial/

4
Forum / TAK SIĘ BAWI SZLACHTA
« dnia: Marzec 17, 2016, 08:23:31 pm »
 :D Sympatyczna piosenka. Na uwagę zasługuje refren (przebojowy, łatwo się go zapamiętuje) oraz aranżacja (bardzo podobają mi się te typowo klubowe wstawki, które ciekawie kontrastują z nieco biesiadnym charakterem samej kompozycji). Jedyne co bym zmienił to ostatni refren pojawiający się po rapowanym fragmencie podciągnąłbym o półton wyżej aby nieco urozmaicić końcówkę ;). Ogólnie utwór na plus. Życzę autorowi sukcesów na listach. A jakie są odczucia innych po premierze nowego singla? Zapraszam do dyskusji :).

5
Forum / Odp: Współpracownicy
« dnia: Lipiec 27, 2015, 05:38:42 pm »
Serdecznie dziękuję za odpowiedź. To dla mnie fajna wiadomość, że drogi dwóch moich ulubionych przedstawicieli nurtu disco polo były zbieżne w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu :).

6
Forum / Współpracownicy
« dnia: Lipiec 11, 2015, 08:07:24 pm »
Panie Marcinie, kiedyś miałem okazję oglądać wywiad z Robertem Klattem (lider grupy Classic), w którym wśród swoich zasług wymienił wprowadzenie zespołu Toples na rynek. Czy to jest rzeczywiście prawdą i jaka była rola pana Roberta w tym procesie? Pozdrawiam :)

7
Forum / Odp: Moja autorska piosenka pt,,Serce swoje oddaj''
« dnia: Czerwiec 21, 2015, 04:08:27 pm »
następnym razem śpiewaj wyrazniej nie przez "nos"

O, dokładnie ;). Jakoś wg dziwnie zrobiony wokal od strony technicznej poza tym zaśpiewane zbyt anemicznie ;). Sama kompozycja też w fotel nie wgniata, ale gdyby to lepiej zaaranżować to mógłby wyjść całkiem solidny kawałek. Próbuj dalej, ale następnym razem śpiewaj odważniej ;).

8
Forum / Odp: Nadal Cię Kocham (najnowsza piosenka)
« dnia: Kwiecień 24, 2015, 05:38:34 pm »
Mam dziwne pytanie  ;D

Zna ktoś może akordy do piosenki "Nadal Cię kocham"?  8)

Właściwie przez niemal całą piosenkę powtarza się sekwencja: h E A f#. Gdybyś chciałbyś być hiperpoprawny to możesz to grać w refrenie h E A f# h D E A f#.

9
Forum / Odp: Nadal Cię Kocham (najnowsza piosenka)
« dnia: Kwiecień 21, 2015, 05:34:29 pm »
Dla mnie melodia i aranżacja jest najważniejsza  ;). Przyznam jednak, że zdarza mi się utożsamiać niektóre pana piosenki z pewną osobą. Szczególnie w czas "trafił" pan z piosenką "Zapomnieć muszę o Tobie". Premiera płyty, pierwsze przesłuchanie i piosenka, która wówczas idealnie pasujące słowa "pogodzić się z porażką, przestać na ranę sypać sól".   

10
Forum / Odp: Marcin przestał tworzyć hity?
« dnia: Kwiecień 04, 2015, 05:41:59 pm »
Pan Marcin ma na tyle ugruntowaną pozycję w branży, iż hity nie są mu koniecznie potrzebne. Teraz już to zależy wyłącznie od niego, którą "ścieżką" pójdzie. Pierwsza to ta, którą idzie obecnie - trzymanie się swojego stylu, robienie piosenek stanowiących pewną satysfakcję dla samego autora poniekąd kosztem przypodobania się szerszej publiczności. Natomiast druga to podążanie za trendami i komponowanie utworów nastawionych na jak największą liczbę odbiorców nawet za cenę zdradzenia własnego brzmienia. 
W przeszłości udawało się robić piosenki typowe dla pana Marcina, które stawały się HITAMI, ale żeby tak się stało trzeba czasu, chwytliwej melodii z wpadającym w ucho tekstem refrenu i... chociaż częściowego odwrócenia niekorzystnych trendów ;)

11
Forum / Odp: Nadal Cię Kocham (najnowsza piosenka)
« dnia: Kwiecień 04, 2015, 05:17:45 pm »
Rozumiem, że ten utwór nie należy do łatwych pod względem przekazu. " MANKAMENTEM" jest tu parlando? Myślałem, że najlepszym " smaczkiem". Każdy może to odczuwać na swój sposób. Szanuję Twoje zdanie i dziękuję za opinię.
Akurat do tekstu absolutnie nic nie mam. Pana teksty zawsze trzymały pewien poziom i raczej trudno pana za nie ganić zwłaszcza, że na tle tego co "uprawiają" inni wykonawcy wypadają naprawdę okazale :). Natomiast co do parlando, trudno trafić wszystkim w gust. Dla mnie akurat takie przeplatanie kwestii mówionych ze śpiewem nie jest atrakcyjne jednak dla kogoś będzie czymś wyjątkowym.

Tak czy inaczej pozdrawiam i życzę głowy pełnej pomysłów w czasie pracy nad kolejnymi piosenkami :).   

12
Forum / Nadal Cię Kocham (najnowsza piosenka)
« dnia: Kwiecień 01, 2015, 05:34:08 pm »
Jak wam się podoba najnowszy utwór pana Marcina? Moim zdaniem refren piosenki jest całkiem ciekawy jak również jej rytm (zahacza on o "letnie" klimaty). Niżej oceniam zwrotki, ale chyba największym "mankamentem" w moim odczuciu jest parlando (kwestie mówione tuż po zwrotkach) :). Zapraszam do dyskusji.   

13
Forum / Zapomnieć muszę o Tobie (nowy teledysk)
« dnia: Sierpień 25, 2014, 04:23:27 pm »
Muszę powiedzieć, że podpisuję się rękami i nogami pod wyborem kolejnej piosenki promującej :). Gdzieś na przełomie maja i czerwca słuchałem tej piosenki niemal nałogowo. Cudowne brzmienie nawiązujące do stylistyki lat 80. Życzę aby klip przez długie tygodnie okupywał szczyty na listach przebojów :). A wy co sądzicie o tym pomyśle?

14
Forum / Odp: Disco Star 2
« dnia: Sierpień 19, 2014, 04:20:39 pm »
Wysłuchałem cały utwór :). Jest całkiem nieźle aczkolwiek jeszcze nieporywająco ;). Mając jednak na względzie, iż jest to twój pierwszy numer to przy odrobinie "odwagi" w poszukiwaniu własnego stylu i drogi może Ci się udać. Twoją ogromną zaletą jest ciekawa barwa głosu i aż szkoda, że jej potencjał nie został wykorzystany na etapie produkcji (dla mnie wokal niezbyt dobrze obrobiony). Ogólnie piosenkę oceniam pozytywnie. Próbuj dalej :)

15
Forum / Bez Ciebie (czyli kawałek mojej twórczości)
« dnia: Sierpień 05, 2014, 09:05:26 am »
Bachata to rodzaj muzyki i tańca, który powstał i pierwotnie ewoluował w wiejskich i rolniczych terenach Dominikany. Tematyka piosenek jest przede wszystkim romantyczna i uczuciowa; najczęściej spotykane są utwory mówiące o smutku i złamanym sercu. Do napisania takiego utworu zainspirowała mnie moja siostra, która do rytmów bachaty tańczyła na zumbie ;). Piosenka powstała niemal rok temu, ale dopiero teraz postanowiłem dać jej szansę. Oczywiście słychać, iż numer jest typowo domową produkcją i nie wszystko gra idealnie, ale proszę o odsłuchanie i wyrażanie swoich szczerych opinii :). Każda (zarówno ta pozytywna jak i negatywna) jest dla mnie niezmiernie ważna.

http://mtfan.wrzuta.pl/audio/81kJNGVf9qd/bez_ciebie

Strony: [1] 2