Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - pawelmail200

Strony: [1] 2
1
Forum / Odp: Zlot Fanów
« dnia: Wrzesień 16, 2015, 10:26:36 pm »
Minęło 2 tygodnie...chetnych brak jak i brak odpowiedz bohatera watku... sadze ,ze watek mozna zakonczyc .:(

2
Forum / Odp: Zlot Fanów
« dnia: Wrzesień 02, 2015, 04:25:46 pm »
Może zaczekajmy ,aż sam Marcin się wypowie - czy wogóle chciał by się z nami spotkać... ;)

3
Forum / Odp: Zlot Fanów
« dnia: Wrzesień 01, 2015, 09:05:46 pm »
Na
Można by się np. spotkać w Warszawie. Nie wiem skąd pochodzą inni fani Marcina, wiadomo, że każdy musiałby trochę jechać.
Może napiszcie swoje miejscowości a potem wspólnie ustalimy.

Nati57 rozumiem ,że jesteś z Warszawy bądź okolic Warszawy ? :):)

4
Forum / Odp: Zlot Fanów
« dnia: Wrzesień 01, 2015, 07:06:52 pm »
Hejka ,oczywiście jest to wyśmienity pomysł ,ale mało realny .Kiedyś na forum (chyba to było w poprzedniej odsłonie strony ) temat taki założyłem ...oczywiście chętnych było dużo - zaś temat szybko "umarł". Dlaczego ?Dlatego ponieważ każdy forumowicz chciał ,aby spotkanie odbyło się "najlepiej" w miejscu ich zamieszkania skąd pochodzą.Jedni deklarowali spotkanie ,ale im za daleko ,a drugim termin nie pasował i tak w kółko.Moim zdaniem taki zlot fanów powinien odbyć się w mieście skąd Marcin pochodzi i mieszka czyli Białystok.W innym przypadku temat zakończy się tak samo jak mój ,który kiedyś założyłem o tym samym temacie.Hejka Pozdrawiam

5
Forum / Odp: Moja autorska piosenka pt,,Serce swoje oddaj''
« dnia: Czerwiec 21, 2015, 12:33:27 pm »
Może i bym skomentował twój utwór ,ale następnym razem śpiewaj wyrazniej nie przez "nos".Poza tym muzyka zagłusza to co śpiewasz przez co ciężko Cię zrozumieć . Aranż na +


6
Forum / Odp: Nadal Cię Kocham (najnowsza piosenka)
« dnia: Kwiecień 04, 2015, 02:44:25 pm »
W najnowszym utworze Marcina jak najbardziej daje się wysłuchać coś co kiedyś przeżyliśmy osobiście .Za to wielki ukłon... za sens tekstu jak i samej melodii...Zbiegiem czasu osobiście mogę stwierdzić ,iż utwory z gatunku "poważniejszych" ... dające emocje oraz sens ich śpiewania pasuje do Marcina jak ulał ...ja ze swojej strony proszę o jak najwięcej i jak najczęściej o takie właśnie nutki ;) .Pozdrawiam Wesołego i mokrego jajka ;)

7
Forum / Odp: Marcin przestał tworzyć hity?
« dnia: Marzec 01, 2015, 04:15:57 pm »
Zacznijmy może trochę z innej beczki ,iż Marcin przestał udzielać się tj.w świecie gatunku Disco Polo... Jedynie gdzie możemy go teraz obejrzeć to tylko program Professore Toplala na Polo TV .Strona internetowa również "świeci pustkami"... mam wrażenie ,iż zaistniało to w czasie kiedy na forum pojawił się nowy wątek dotyczący ostatniej płyty"Grande Cojones" ,który nie miał wielu pozytywnych opinii (bądź większość oczekiwała płyty z przytupem) - i właśnie w tym czasie zrobiło się cicho .Być może zajął się czymś innym,niż muzyką - ale to sobie możemy gdybać .Tak więc co się dzieje z Marcinem ?
Mam nadzieję,że sam Marcin odpowie nam niebawem ... i udzieli się na forum tym samym dając nam znak życia ;)

8
Forum / Odp: Kolejny teledysk
« dnia: Maj 25, 2014, 09:57:56 pm »
Zdecydowanie "Zapomnieć muszę o Tobie"

9
Forum / Odp: Recenzja płyty 2014
« dnia: Maj 16, 2014, 08:06:24 pm »
Witam,również jestem juz po pełnym odsłuchu płyty.Wrażenia ?Utwory i opinie takie same jak Sybi podał powyżej : Ktoś inny,nie ja oraz Zapomnieć muszę o Tobie to oba utwory których nie trzeba opisywać ani promować...one obronią się same .Co do reszty płyty ... wrażenia przeciętne ,gdyż tak jak Sybi napisał większość utworów już były publikowane i że tak napiszę może nie że są brzydkie ,ale szału nie robią gdyż są już znane .Czytając na forum ,że płyta będzie miała 18 tracków spodziewałem się 2-3 rmx resztę uważałem,że będą to "świeżynki".Po dwu letniej przerwie od wydania płyty spodziewałem się ,żę będzie to BOMBA która zaskoczy nas czymś extra.Poza dwoma utworami które napisałem powyżej to płyta nie odbiega niczym szczególnym.

Ps.Zamiast zapełniać płytę remixami i odświeżaniem starych utworów z poprzednich płyt trzeba było wydać płytę jeszcze za rok i wrzucić 18 tracków świeżych nutek ... Płyta trochę przypomina zespół Boys-oni też ostatnio bazują na remixach i odświeżaniu starych piosenek.Opinia trochę napisana z serca ,ale nie czuję do końca ,że płyta to nowy produkt tego samego Marcina Siegieńczuka ,który z roku na rok zaskakiwał nas masą dobrej muzyki . Pozdrawiam

10
Forum / Recenzja płyty 2014
« dnia: Maj 10, 2014, 10:16:26 pm »
Witam ,jak wiadomo od pojawienie się forum w tej lub poprzedniej odsłonie strony ,panował temat (jak i był mile widziany przez Marcina) dotyczący recenzji/opinii nowej płyty.Także miło by było gdybyśmy my jako fani po przesłuchaniu krążka napisali kilka słów .Jeśli ktoś z was otrzyma już nowy materiał Marcina to proszę o recenzję poniżej.

Ps.Marcinie widzimy się 15 maja w Suwałkach ;)

11
Forum / Odp: Nowa płyta
« dnia: Kwiecień 20, 2014, 12:55:34 pm »
Szkoda Marciniei ,zę nie publikujesz Coverów przez Ciebie nagranych  na stronie jako news.

12
Forum / Odp: Nowa płyta
« dnia: Kwiecień 19, 2014, 03:20:25 pm »
Marcinie pytanie  z ciekawości czy na krążku znalazły też miejsce Ballady ?Ewentualnie Ballada ?

13
Forum / Odp: Tytuł nowej płyty
« dnia: Marzec 19, 2014, 07:56:25 pm »
hej .Ja jednak obstawiam na  Yabadabadooo .Grande Cojones ...kojarzy mi się ,że nie będzie to płyta śpiewana po Polsku ,a  w innym języku ... .

Ps.Mała prośba do Marcina ,jeśli jest to możliwe to proszę Marcinie o jakieś dwie Ballady typu : Na własne życzenie bądz Kocham z twoich ust .


14
Forum / Odp: Życzenia urodzinowe
« dnia: Luty 21, 2014, 10:15:20 pm »
Ja równięz życzę 100 lat grania DP i pomysłow pełnych niespodzianek dla fanów


15
Forum / Odp: Grande Cojones
« dnia: Styczeń 11, 2014, 04:51:51 pm »
Marcinie ...jak długo uczyłeś się układu tanecznego który jest w "Grande Cojone" na początku teledysku "16-18 sekunda" he he he .Czy możesz zdradzić tajniki jak w szybkim czasie pojąć takie ruchy  :) :)

Strony: [1] 2