Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - pawelmail200

Strony: 1 [2]
16
Forum / Odp: Dvd z teledyskami,koncertami,karaoke i mp3
« dnia: Styczeń 03, 2014, 11:47:03 pm »
Jarmek chyba zbiera posty ...rzeczywiscie z ta płyta to kiepski pomysł ...

17
Również jestem "Za"

18
Forum / Odp: Grande Cojones
« dnia: Styczeń 03, 2014, 11:43:58 pm »
to ta piosenka opowiada o tym że pan chciałby być z Magdą Niewińską ale nie możesz bo masz już żonę ?? ;)

O Boże ...jarmek nie szukaj sensacji na siłe  ::)

19
Forum / Odp: SKLEP
« dnia: Styczeń 01, 2014, 08:24:12 pm »
Ja proponuje solidne smycze do kluczy .

20
Forum / Odp: PROFESORRE TOPLA LALA
« dnia: Styczeń 01, 2014, 08:23:16 pm »
Witam .Pytanie trochę z innej beczki ...czy orientujecie się gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki Profesorre ?

21
Forum / Odp: PROFESORRE TOPLA LALA
« dnia: Grudzień 27, 2013, 07:38:04 pm »
Nie znam osobnika. To ktoś z disco polo? ;)

ha ha ha dobre ;)

22
Forum / Odp: PROFESORRE TOPLA LALA
« dnia: Grudzień 27, 2013, 10:38:40 am »
Jeżeli Niecik nie ... to następnym pajacem jest.... Błażej Lange :) ,Ale zapewne ,też Profesorre  nie chciałby zniżyć sie do jego poziomu ...;)

23
Forum / Odp: PROFESORRE TOPLA LALA
« dnia: Grudzień 25, 2013, 08:40:22 pm »
Marcin Siegieńczuk z tego, co mi wiadomo nie przewiduje uczestnictwa kosmitów w swym programie, hehe :D nie ukrywam, że też przeszedł mi Tomasz Niecik przez myśl, a to dlatego, że ten człowiek przychodzi tam, gdzie go zapraszają, nie istotne jest miejsce, ani powód zaproszenia, nie istotne jest nawet to, co ludzie o nim mówią, ważne, że mówią, haha :D no taki typ.. :)
może panowie z B-QLL, Adam Chrola, Zenon Martyniuk, Sławomir Świerzyński? trudno wybrać, to też zależy, czy goście będą reprezentować tą stronę pozytywną, czy tą zdecydowanie negatywną :)

Iwonko Program Profesorre Topla lala jest to program dla ludzi śmiesznych ...osoby które wspomniałaś w poprzedniej wiadomości ...to osoby które osiągnęły "COŚ" tych osób ja bym nie zaczepiał akurat w ich kierunek bym nie zwracał uwagi ponieważ te zespoły zrobiły kawał dobrej roboty w muzyce DP.Sugerowałbym brać na celownik osoby które "na siłę" próbują zaistnieć w świecie Disco Polo tworzac bezgustowne i bezsensowne piosenki ...jedna z takich osób (nadal upieram się przy swoim "jest Tomasz Niecik .Ciekawostką by było jakby Profesorre Topla lala zarządał od Tomasza Niecika acapelli chociażby czterech 18-tek .Jak każdy wie Tomasz Niecik leci z playbacku i chciałbym oraz jestem ciekaw głosu Tomka na żywo ...

24
Forum / Odp: PROFESORRE TOPLA LALA
« dnia: Grudzień 25, 2013, 05:35:23 pm »
Ja proponuję Tomasza Niecika ... myśle ,że czas go wziąść w obroty i zadać pytania na które odpowiedzi nie były przygotowane wcześniej ... zazwyczaj w wywiadach otrzymywał on pytania "wygodnej"odpowiedzi ... zatem Profesorre taka jest moja propozycja.

25
Forum / Odp: Grande Cojones
« dnia: Grudzień 24, 2013, 06:40:26 pm »
jednak nie zapominam o moich FANACH( FANKACH) romantykach. Oprócz wesołych i śmiesznych piosenek znajdziecie utwory, które swoim nastojem wprowadzą Was stan zadumy i przemyśleń.

O tak tak tak ...tu sie z Toba Marcinie zgodzę ,iż piosenki romantyczne to potrafisz pisać na 6+ .Oczywiście ja równiez czekam na piosenki typu te wolniejsze ...czasami bardziej wpadają w ucho niż ,te szybsze... dają dużo emocji jak i prowadzą do głębokich przemyśleń.Marcinie powinieneś pomyśleć nad wydaniem płyty tego rodzaju muzyki(dla romantyków) .Tak jak to kiedyś zrobił Marcin Miller  swoją produkcją "Zakochany facet" ;) .Oczywiście z twoich rąk byłaby to produkcja w 100% spełniona muzycznie sądząc po twoich możliwościach .

26
Forum / Odp: PROFESORRA TOPLA LALA
« dnia: Grudzień 24, 2013, 02:17:47 pm »
Moim zdaniem raczej nie powinne puścici nerwy "zespołom" które dopiero zaczynają karierę .Sugerowałbym ,aby świeże zespoły właśnie trafiały pod skrzydło Profesorra Topla lala ze swoimi tekstami i aranżacjami,zanim ujrzał światło dzienne ...byłoby mniej kiczu i wstydu w naszej Polskiej muzyce DP ;)

27
Forum / Odp: PROFESORRA TOPLA LALA
« dnia: Grudzień 23, 2013, 10:09:14 pm »
Jak to dobrze ,ze wprowadzili naziemną telewizję ,dzięki temu mam POLO TV :) .A ogólnie program fajny ,lecz tak jak ktoś napisał krótki .

28
Forum / Odp: Przywitaj się!
« dnia: Grudzień 22, 2013, 07:46:43 pm »
Witam !Widzę ,iż jestem pierwszy na forum który przywita się z wami jako fanami Marcin Siegieńczuka oraz z samymi fanami .Marcin dość długo kazał nam czekać na odświeżenie nowej strony internetowej,aczkolwiek warto było .Forum o którym nie którzy zapomnieli zostało przywrócone ...zatem łączmy siły i "zaludnijmy tą wyspę" ;) czego sobie jak i Marcinowi życzę .Pozdrawiam

Strony: 1 [2]