Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kamilooo

Strony: [1]
1
Forum / Odp: Marcin przestał tworzyć hity?
« dnia: Maj 20, 2015, 09:38:13 am »
Postanowiłem, że dorzucę do siebie kilka słów prawdy...
Trudno się nie zgodzić z Marcinem, że od kilku lat wszystko idzie w złym kierunku. Disco Polo w założeniu miało być muzyką prostą i rytmiczną. Jednak moim skromnym zdaniem jest różnica między prostotą, a PROSTACTWEM. W ostatnim czasie niestety jest przewaga tego drugiego. Co gorsze, młodzieży się to podoba, o czym świadczy popularność zespołu After Party, który robi wszystkie kawałki na niemal to samo kopyto i z tymi dodatkami "je je je łohoho". Sztuką jest napisać prosty, znośny tekst i jakąś znośną aranżację. Posłuchajcie sobie utworów takich jak Blue Box - Taka jak ty, czy Mister Dex - Kopciuszek. Są one przykładem na to, że można wszystko umiejętne skleić, tak żeby nie kuło w uszy. Dopóki większość społeczeństwa będzie akceptować to co jest teraz, dopóty sytuacja szybko nie ulegnie poprawie.
Marcin Siegieńczuk - niestety też nie jest tym samym co kiedyś. Fakt, że przykłada się do tekstu, ale brakuje tego czegoś, co było za czasów TOPLES. Mimo wszystko życzę powodzenia.

2
Forum / Odp: Nowy utwór pt,,Radio 7''
« dnia: Maj 20, 2015, 08:12:45 am »
Utwór odebrałem bardzo pozytywnie.  :)

3
Forum / Festiwal dobrej zabawy - Sopot
« dnia: Lipiec 23, 2014, 04:26:24 pm »
Witam. Czy ta impreza będzie retransmitowana w POLO TV, bo zdziwiła mnie kamera poruszająca się wzdłuż sceny... Wiesz coś o tym Marcin? Pozdro

4
Forum / Odp: KOBYLNICA 2014
« dnia: Czerwiec 27, 2014, 08:43:16 pm »
Niestety w tym roku Kobylnica prezentuje się bardzo słabo. Jednak w POLO TV też nie jest dużo lepiej, niby koncert "Premiery", a wszystkie utwory są już znane od dawna...

5
Forum / Odp: Recenzja płyty 2014
« dnia: Maj 19, 2014, 08:02:40 pm »
Przesłuchawszy płytę mam nienajlepsze odczucia. Zawsze byłem z Marcinem w tych dobrych i złych chwilach, ale ten album uważam za po prostu słaby. Cały czas słyszę "powrót do początków kariery"... Może czas na coś nowego? W czasach 1999-2005 charakteryzowałeś się na kierującego swą muzykę do młodych i uważam, że to był najlepszy okres. Potem długa cisza, aż w końcu "Niczego nie żałuję". Wyraźny zwrot w kierunku starszej publiki. Jednak oceniam ją bardzo pozytywnie, pamiętam jak niektóry utwory katowałem non stop. "Polskie disco" - wielki rozdmuch przez niektórych fanów jaka to jest płyta roku, ale ja już nie byłem tak zadowolony, bardziej słuchałem jej z sympatii niż z jej jakości. Nie znalazłem na niej żadnego kawałka, który miałby szansę zawojować rynkiem, dobre teksty to nie wszystko. Przyszła kolej na rok 2012 i kolejny album. I znów mieszane uczucia. Jedynie "Martini z lodem" miało szansę na wybicie, ale jak widać zbytnio to się nie udało. Reszta "bardzo średnio"
Na obecną płytę przyznam szczerze nie czekałem z takim zapałem jak na poprzednie i nie myliłem się. Ciągle te same oklepane sample i bity... Utwory do których powstały klipy moim zdaniem kompletnie nietrafione. Mam nadzieję, że się na mnie nie obrazisz, ja tylko wyrażam swoją opinię. Życzę powrotu do formy z lat 99-05.

6
Forum / KOBYLNICA 2014
« dnia: Maj 18, 2014, 07:53:19 am »
Jak wiemy w tym roku POLO TV nie będzie transmitować tego festiwalu. Ciekaw jestem jaka stacja w zamian? Może Marcin coś wie? Krążą plotki, że ponoć Polsat, ale nie wiadomo czy na Disco Polo Music, czy głównej antenie.

Strony: [1]