Autor Wątek: PROFESORRE TOPLA LALA  (Przeczytany 5727 razy)

Styczeń 02, 2014, 10:36:11 pm
Odpowiedź #30

Marta1996

• *
  • Information
  • Newbie
Byłby cyrk na kółkach :D

Styczeń 02, 2014, 11:39:35 pm
Odpowiedź #31

Marta1996

• *
  • Information
  • Newbie
Albo jeszcze bardziej by ją psuł... Wystąpienie w polo tv to byłaby jakaś promocja jego osoby :p np. Niecik... Wystepuje gdzie się da i nie sądzę żeby wpływało to na dobrze na jego teksty :p z misiakiem myśle ze byloby tak samo :P przynajmniej ja tak uwazam :D

Styczeń 03, 2014, 06:33:42 pm
Odpowiedź #32

gramo

• *
  • Information
  • Newbie
Aby kogoś czegoś nauczyć, należy nie tylko wytykać mu jego błędy, ale przede wszystkim chwalić za postępy i poprawnie wykonane zadania. Może dało by się pokusić o porównanie w programie dwóch piosenek, jednej bardzo nieudanej, a drugiej już takiej bardziej udanej?

Mam w domu bardzo starą kasetę Exel - Nasze niebo, na tej kasecie są bardzo zróżnicowane piosenki. Pamiętacie jeszcze "Skibi dibi"? O czym to jest, nie wie nikt;) następną piosenką na kasecie jest "Dwie historie" - bardzo mądra, życiowa. Ostatnio zespół powrócił, w zmienionym składzie. Ciekawa jestem jak by sobie pan profesorre poradził z "Nasze niebo" i "Skibi dibi".

Styczeń 03, 2014, 10:30:29 pm
Odpowiedź #33

Marcin Siegieńczuk

• Information
  • Jr. Member
  • Administrator
Dziękuję za sugestię. Posłucham i postaram się " odszyfrować zagadki" . Ten program Wy tworzycie razem ze mną , więc czekam na więcej takich propozycji.  8)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2014, 11:36:10 pm wysłana przez Marcin Siegieńczuk »

Styczeń 06, 2014, 10:41:30 am
Odpowiedź #34

Marcin91

• *
  • Information
  • Newbie
Program jest bardzo fajny i śmieszny. Aczkolwiek mam pytanie tak jak i poprzednicy: kiedy będzie można znaleźć wszystkie odcinki na YouTube albo innej stronie? 2 odcinki są, a reszta? Fajnie byłoby oglądać na bieżąco na internecie, bo nie wszyscy mogą oglądać w TV. ;) Pozdrawiam.

Styczeń 06, 2014, 12:25:25 pm
Odpowiedź #35

Marcin Siegieńczuk

• Information
  • Jr. Member
  • Administrator
Tak naprawdę sam chciałbym to wiedzieć kiedy odcinki PROFESORRE TOPLA LALA znajdą się w sieci. Sprawa wygląda następująco:
1. Pomysłodawcą, prowadzącym oraz koordynującym projekt jestem JA.
2. Producentem programu jest Wydawnictwo Muzyczne FOLK przy współpracy z firmą VALRED ( można to zauważyć pod koniec emisji każdego odcinka).
3. Licencjobiorcą programu jest POLO TV. To na ich zlecenie jest produkowany program.

Pytanie o dostępność w sieci trzeba chyba zatem kierować albo do producenta programu, albo do licencjobiorcy. Tak mi się przynajmniej wydaje.  :)

Styczeń 06, 2014, 01:34:25 pm
Odpowiedź #36

Marcin91

• *
  • Information
  • Newbie
A to w ten sposób działa. Folk wrzucił na swój kanał 2 odcinki, smaku do oglądania narobił, a dalej kiszka ;) Pozdrawiam.