Autor Wątek: Czego oczekujemy od nowej płyty?  (Przeczytany 2433 razy)

Marzec 24, 2014, 08:49:21 pm
Przeczytany 2433 razy

Kosaki

• *
  • Information
  • Newbie
Zakładam ten temat, bo nowa płyta już za pasem.
Moim zdaniem nowa płyta powinna nawiązywać klimatem do lat 2004-2006 kiedy to powstały, moim zdaniem, najlepsze produkcje.
Mamy dwie piosenki z jajem i wystarczy. Nie kochasz mnie już, numer trzy, reszta jest niewiadoma, chyba że Nie Ma Lipy w nowej wersji, która ma klip. Płyta będzie liczyć pewnie ok. 12-16 kawałków. Liczę na przynajmniej 2 kawałki nawiązujące do Hej Dobry DJ czy Zostajemy do Końca. Mocny, klubowy bit i prosty, imprezowy tekst. Do tego parę równie dynamicznych kawałków z tekstami o miłości, wakacyjnych podbojach, coś w stylu Ja cię nie pokocham i Na sercu rany. Na pewno liczę na 2 ballady. Mamy około 10 kawałków.
Remixy. Ostatnimi czasy, muszę to przyznać, to była najsłabsza część krążków. Nie mam nic przeciwko remixom, ale te na płytach solowych, są kiepskie. W tym momencie mamy paru naprawdę fajnych remixerów, DJ Sequence, Daan'D, Dee Jay Crash, Slayback, którzy robią nieziemsko dobre remixy, grane w całej Polsce. A to jest podstawa promocji utworów. Zobaczmy na przykład remixy grupy Long & Junior. Są znakomite.
Ostatnio na płytach pana Marcina mamy okazję posłuchać nowych wersji starych utworów jak Dominika. Może znów jakieś odświeżenie mniej popularnego utworu? Chociażby z 1 płyty, Tylko ta Piosenka, czy utwory z ostatniej płyty Toples: Każdy może być kim chce, Zostajemy do końca.
No i na koniec, megamix. Cholernie mi go brakowało we Wszystko jest kwestią ceny. Taki mix to dobry motyw na imprezy. Bazując na utworach z nowej i ostatniej płyty można zrobić dobry 15-minutowy mix.

Marzec 24, 2014, 09:51:22 pm
Odpowiedź #1

Marcin Siegieńczuk

• Information
  • Jr. Member
  • Administrator
Dziękuję za sugestie. Wezmę je pod uwagę, chociaż muszę się przyznać, że już mam piosenki wyselekcjonowane na majową płytę.

Marzec 24, 2014, 09:59:49 pm
Odpowiedź #2

Kosaki

• *
  • Information
  • Newbie
To tylko takie luźne oczekiwania, nic na siłę :D

Marzec 26, 2014, 08:42:48 pm
Odpowiedź #3

Marta1996

• *
  • Information
  • Newbie
A ja myślę że Marcin doskonale wie co ma zrobić, ponieważ każda jego płyta jest dopracowana i nie ma na nich piosenek ''dopełniaczy'' :) myślę że czego by nie zrobił to płyta i tak będzie super i będzie się jej miło słuchać ;)

Kwiecień 18, 2014, 08:33:58 am
Odpowiedź #4

Marcin Siegieńczuk

• Information
  • Jr. Member
  • Administrator
To jest zupełnie inna płyta niż się spodziewacie. Osoby, które już słyszały całość, stwierdziły , że musiałem dobrze upaść na głowę.