Autor Wątek: Nowa Odsłona zespołu ...  (Przeczytany 1900 razy)

Sierpień 05, 2014, 01:01:29 pm
Przeczytany 1900 razy

Racus

• *
  • Information
  • Newbie
Cześć wszystkim , chcę wam opowiedzieć co zobaczyłem parę lat temu  .
        Był to rok może 2007 lub 2008 . Zobaczyłem w lokalnej gazecie , że w pierwszy weekend sierpnia w Korczewie ma zagrać zespół Toples . Namówiłem rodziców aby tam  pojechać (oni sami byli bardzo chętni aby obejrzeć koncert Marcina na żywo ) . Ogólnie na ogłoszeniu promującym ten festyn ( i w gazecie ) było napisane tak :
   18 : 00 -   NOWA ODSŁONA ZESPOŁU TOPLES
  Wtedy pomyślałem że jedyne co by mogło się zmienić w zespole to skład taneczny .  Myliłem się . . .
 Na scenę wszedł anorektyczny blondasek w czarnych okularach przeciwsłonecznych i czarnym stroju i wykonywał znane piosenki np. Kochaś , Dobry DJ itp . Dodam  , że jeszcze wtedy nie wiedziałem o całej sprawie z GS . Wielkie było  zdziwienie i zaskoczenie moje  , mojej rodziny i chyba wszystkich ludzi , którzy czekali , że na scenę wyjdzie  Marcin Siegieńczuk . Nikt się przy tym " czymś  " nie bawił ( chyba , że se dobrze wypił i nie było znaczenia czy śpiewa Marcin  czy ktoś inny  :)  ) Porażka .. Ludzie stali jak słupy i zastanawiali się o co w tym wszystkim chodzi . Ja liczyłem , że to żart i za chwilę na scenę wskoczy Marcin  ale później , gdy " nic " się nie działo ,  miałem taką swoja tezę , iż Pan Marcin zrezygnował z muzykowania i teraz zajął się w swoim życiu czymś innym  .   To tyle mojej relacji . Dodam że ten dzień gdy był ten koncert nie uważam za udany . Byłem zawiedziony jak można w taki sposób okłamać ludzi . Lecz  sformułowanie   NOWA ODSŁONA ZESPOŁU TOPLES było właśnie tak napisane ponieważ był to może pierwszy lub jeden z pierwszych koncertów pseudoToplesa i Gs lub Lange sobie zażyczyli aby w programie imprezy było dokładnie tak napisane . Żeby była jasność : Ja nikogo na nikogo nie napuszczam , to co napisałem to moje osobiste refleksje i przeżycia .  Ostatnio ( 26.07.2014 r.  Nurzec  ) byłem na koncercie Marcina , stałem pod sceną z kolegami i bardzo mi się podobało . Dzięki Marcin za wspaniały koncert , jesteś The Best  ;)
 P. S. Czy wam fanom zdarzyło się przyjście na nie tego Toplesa ,  jak dla mnie ,  czy po prostu miałem pecha bo nic nie wiedziałem o konflikcie z GS ???

Pozdrawiam wszystkich fanów Marcina Siegieńczuka   :D

Sierpień 06, 2014, 09:51:39 am
Odpowiedź #1

Sybi

• *
  • Information
  • Newbie
Mi i moim kolegom zdarzyło się być na koncercie mister longwaya bardzo świadomie :) Wybraliśmy się do pobliskiego Skaryszewa pod Radomiem, by go baaardzo serdecznie powitać. Spodobało mu się na tyle, że "częstował" nas fuckersami (dodam, że prócz nas było tam zaledwie z 20 osób - również gwiżdżących). Na koniec "występu" wezwał ochronę gdyż bał się zejść ze sceny. Stojący obok chłopaki z d-bomb mieli niezły ubaw  ;D wszystko zarejestrowały nasze 'smart kamery' a mister L. pewnie ten wieczór pamięta dobrze. Chociaż tak sobie myślę, że średnio co czwarty jego występ tak właśnie mógł wyglądać w jego błyskotliwej przygodzie z muzyką (nie swoją) :)

Sierpień 06, 2014, 02:42:00 pm
Odpowiedź #2

Adrian B

• *
  • Information
  • Newbie
też miałem okazję zobaczyć przewspaniały hetero występ longwaya. Było to na Ostródzie w 2009 roku. Szczególnie zapadła mi w pamięć reakcja publiki na słowa, jakimi Konjo zapowiedział występ longwaya: "przed wami jedyny i niepowtarzalny Toples". Wnet cały tłum zgodnie zaczął powtarzać słowo "WYPIERDALAĆ" :) Nie można nie wspomnieć również o entuzjastycznym "buuu" i gwizdach po każdym zagranym przez nową odsłonę Toplesa kawałku. Na koniec, aby uczcić występ tejże gwiazdy, pewien gość z publiki złapał za kubek z piwem, oblewając naszego blondynka jego zawartością. Fuck yeah!

Sierpień 06, 2014, 04:02:47 pm
Odpowiedź #3

Beata z Elbląga

• *
  • Information
  • Newbie
To było chyba w 2007 roku, o ile mnie pamięć nie myli-festiwal w Ostródzie...jeździłam tam każdego roku. Rok później zespół wystąpił na festiwalu ponownie. Z tego co pamiętam Błażej Lange zaprezentował stroje łudząco przypominające te, w których Marcin wystąpił w projekcie Tsoonami. Pamiętam iż po tych koncertach postanowiłam, że moja noga w Ostródzie już nigdy nie postanie.W następnym roku (wspomniana wyżej Ostróda) nie miałam ochoty uczestniczyć w tego rodzaju imprezie, dlatego kiedy nadarzyła się okazja, aby pojechać (właśnie w dzień festiwalu) na koncert Marcina Siegieńczuka (Zblewo), nie wahałam się ani chwili :)
O występie B.L. nie da się powiedzieć specjalnie nic dobrego...jego koncerty zawsze były wielkim wydarzeniem, a każdy występ wywoływał wiele emocji wśród publiczności-najwięcej negatywnych emocji. Dało się wyczuć, że nie jest on mile widzianym gościem w Ostródzie :) Świadczyło o tym przede wszystkim skandowanie przez fanów " podróbka",pomiędzy jego piosenkami słychać były gwizdy i buczenie.

Sierpień 08, 2014, 07:19:20 pm
Odpowiedź #4

Marta1996

• *
  • Information
  • Newbie
A tak wgl to jeszcze koncertuje? Bo jakoś tak cicho się o nim zrobiło