Autor Wątek: Mrągowo 2014  (Przeczytany 3050 razy)

Sierpień 25, 2014, 01:57:54 pm
Przeczytany 3050 razy

Sybi

• *
  • Information
  • Newbie
Wczoraj na Polo Tv pokazywali relację z disco pod żaglami.. w tym występ Marcina z zespołem. Bardzo mnie ucieszyło, że Marcin zabrał ze sobą muzyków, co ponownie wyróżniło Go z całej stawki wykonawców. Świetnie, że polo tv było w stanie zarejestrować muzykę graną na żywo. Sam występ ponownie pokazał, że grając muzykę live można na bieżąco 'manipulować' piosenkami, grać i śpiewać wersje dotąd nieznane  :)

Sierpień 25, 2014, 07:09:25 pm
Odpowiedź #1

Iwonka

• *
  • Information
  • Newbie
Czekałam (z pewnością nie tylko ja ;) ) prawie półtora godziny. Już zaczęłam się zastanawiać, czy w oczach mi się nie namnożyło czytając listę wykonawców pierwszej części relacji z zabawy "Disco pod żaglami". Jednak nie, warto było czekać :) Tak przyjemnie się oglądało i słuchało ten występ, że człowiek nawet nie spostrzegł ile piosenek usłyszał i koniec... Lekki niedosyt sprawia, że koncert był zagrany na najwyższym poziomie i tu nie mam żadnych wątpliwości :) Delikatny powrót do przeszłości, wszystko pięknie "ubrane".. No nic dodać, nic ująć :) :)

Sierpień 26, 2014, 01:44:37 pm
Odpowiedź #2

Beata z Elbląga

• *
  • Information
  • Newbie
Oj tak  ;) od pierwszych dźwięków słychać było, że zespół bardzo pewnie czuje się na scenie i wie dokładnie, co trzeba na niej zrobić, żeby ludzie zaczęli śpiewać, podskakiwać i klaskać do rytmu. Z całą pewnością fajny koncert, zupełnie inny, jedyny w swoim rodzaju...aż się z przyjemnością oglądało  :D

Wrzesień 08, 2014, 11:04:33 pm
Odpowiedź #3

Boguszek

• *
  • Information
  • Newbie
Też oglądałem ten występ podobał mi się ale dla widza przed TV brakowało mi tej dynamiki i powera w graniu na żywo z doświadczenia wiem że będąc live na koncercie fajnie to brzmi bo miałem okazje być osobiście jednak przed TV oglądając TV nie oddaje w 100% tego uroku i brzmi to trochę że tak określę bezpolotu.
Muzyka jest jak magia

Grudzień 21, 2014, 07:19:47 pm
Odpowiedź #4

Marcin Siegieńczuk

• Information
  • Jr. Member
  • Administrator
Transmisja lub też retransmisja koncertu nie oddaje atmosfery panującej na imprezie. Jest tylko relacją. Moje zdanie jednak znacie. Lepiej grać i śpiewać, a nawet czasami do tego potańczyć niż udawać, że daje się z siebie wszystko jako artysta, a w rzeczywistości po prostu "WALI się w C ...ZŁON...A" .